Vrijdagavond a.s. zal de 25e editie van veulenveiling Dronten plaatsvinden in het prachtige KWPN-centrum te Ermelo. Veiling Dronten heeft uit een aanbod van ruim 400 veulens een ijzersterke collectie kunnen samenstellen. Vele gerenommeerde fokkers waren bereid hun allerbeste veulens aan te bieden voor deze speciale jubileumeditie. Zo worden er maar liefst 6 veulens geveild die geselecteerd werden voor de NVK.
Nog meer dan andere jaren heeft de selectiecommissie op exterieur en beweging kunnen selecteren gecombineerd met prestatie genen in de moederlijn. Alle geselecteerde veulens komen dan ook uit predicaatrijke en sterk presterende moederstammen. Voor het vaderschap van de veulens tekenen naast de aanstormende talenten ook gerenommeerde hengsten als Numero Uno, Berlin, Cornet Obolensky, Aganix de Seigneur, Verdi, Apache, De Niro, Negro en Charmeur. Al met al voor u als koper een prachtige mogelijkheid om uniek toekomstig fok- of sportmateriaal aan uw stal toe te voegen! Voorafgaande aan deze bijzondere veilingavond zal er een spectaculaire show worden gepresenteerd.
Vrijdag 2 september
Presentatie: 15.30 uur
Veiling : 19.00 uur
KWPN-centrum Ermelo
Voor meer info en het reserveren van VIP tickets: www.veilingdronten.nl