Artikelen door Veiling Dronten

Lewis goedgekeurd bij het KWPN!

Lewis goedgekeurd bij het KWPN! Met mooie cijfers en een goed rapport is de hengst Lewis (Grand Galaxy Win x Uphill) afgelopen zaterdag ingeschreven bij het KWPN.Lewis is gefokt door R.van Woudenbergh en verkocht op Veulenveiling Dronten aan de huidige eigenaar J.J. Schalekamp, beide van harte gefeliciteerd!  Opmerking: deze foto is gemaakt tijdens de aanlevering […]

Veulenveiling Dronten 2019: opgave thuis selectie

THUIS SELECTIE VEULENS!🌟De geslaagde, 42e editie van Sportpaardenveiling Dronten is net achter de rug en de selectiecommissie is alweer druk op pad voor de Veulenveiling van vrijdag 6 september 2019 in Ermelo!Ook dit jaar is Veiling Dronten weer op zoek naar veulens met extra beweging, uitstraling en goede afstamming. Heeft u die ene toekomstige topper […]

Fantastische editie Sportpaardenveiling Dronten!

Veiling Dronten blikt terug op een fantastische 42e editie van de Sportpaardenveiling. Er werden dit jaar een groot aantal veranderingen doorgevoerd, zoals voorzitter Coen van Zanten aangaf in zijn openingswoord: “verandering is niet altijd verbetering, maar wij zijn er van overtuigd dat dat in dit geval wel zo is”. En dat was zeker waar! Een […]

Veilingvolgorde bekend!

Onderstaand de veilingvolgorde welke zal worden gehanteerd vanavond tijdens de veiling. Let op de paarden worden dus niet op catalogusvolgorde geveild! De eerste twee te veilen paarden worden twee maal ter veiling aangeboden; één keer voor en één keer na de pauze. De definitieve toeslag vindt plaats op basis van het hoogste bod uit de […]

Volg Veiling Dronten LIVE

Alles is gereed, de paarden zijn er klaar voor en wij kunnen niet wachten om de collectie aan u te presenteren. Zien wij u vanmiddag om 15:00 uur tijdens de presentatie? Vanaf 13:30 uur als opening een mooi showblok van De Flevoruiters! De gehele veiling volg je tevens LIVE via Clipmyhorse!

Het aftellen is begonnen…

Aftellen…!⏰ De voorbereidingen draaien weer op volle toeren, de opbouw is in volle gang en de paarden worden op en top verzorgd! Over twee dagen is de eerste presentatie van de gehele veilingcollectie! Én LET OP: voor u allen geldt deze editie vrij entree (VIP uitgezonderd) voor zowel de zondag als de dinsdag. Loop dus […]

Lupina hoogste score tijdens voorselecties ONNK!

Lupina (Grandorado TN x Berlin, gefokt door H.J.H.Bonenkamp) behaalde in Winschoten bij de voorselecties van de ONNK de hoogste score van de 3 jarige springpaarden over alle selecties! Aanstaande vrijdag is de finale in Tolbert en gaat ze een gooi doen naar het kampioenschap vrijspringen! Lupina (eigenaar W.Platzer) werd verkocht als veulen op Veiling Dronten.

Collectie sportpaarden 2019 online!

Vanaf vandaag is de collectie van 26 fijne spring- en dressuurpaarden, inclusief foto- en videomateriaal, te bekijken op onze website. Voor de gehele collectie klik hier. De paarden onder het zadel staan gestald – en worden getraind – op de prachtige locatie van Stal Bakker-Frederiks en zijn hier ook, tot en met vrijdag 3 mei, […]

Landru (Baltic VDL x Indoctro) Kampioen hengstenkeuring Letland!

Landru (Baltic VDL x Indoctro), gefokt door G. de Wit uit Dronten, heeft de hengstenkeuring in Letland gewonnen! Landru werd als veulen in Nederland al uitgeroepen tot kampioen van de springgerichte veulens van de Centrale keuring in Flevoland. Hij werd verkocht op Veiling Dronten aan de huidige eigenaar S. Petraitis.De cijfers waren uitstekend: met een […]