Artikelen door Veiling Dronten

Secret zoon met € 22.000 veilingtopper Veulenveiling Dronten

Afgelopen vrijdagvond vond in het KWPN-centrum te Ermelo de 28e editie van Veulenveiling Dronten plaats. 57 spring- en dressuurveulens maakten hun opwachting in de prachtig aangeklede ambiance om van eigenaar te wisselen. Veilingtopper werd de fantastisch bewegende One to Remember, een zwart  hengstveulen van Secret x Vivaldi. Hij werd verkocht voor maar liefst €22.000,- Hij […]

Vandaag is het zover! De 28e Veulenveiling Dronten!

Vandaag is het zover! De 28e editie van Veulenveiling Dronten. Alles ziet er prachtig uit en de veulens staan er top voor! 🍀 Nog even alles voor vandaag op een rijtje: 🔸Locatie: KWPN-Centrum in Ermelo 🔸Presentatie 15.30 u 🔸Veiling 19.00 u 🔸De presentatie & veiling zijn LIVE te volgen via ClipMyHorse, houd rekening met de […]

Veilingvolgorde bekend!

Aankomende vrijdag is het zover! De 28e editie van Veulenveiling Dronten. Hieronder ziet u de volgorde waarin de veulens gepresenteerd én geveild zullen worden, dit is dus niet op catalogusvolgorde! Graag zien wij u komende vrijdag, 6 september, in Ermelo. De entree en catalogus zijn geheel gratis! Presentatie 15.30 u Veiling 19.00 1 60 Outshine […]

Kampioenslint springgefokte veulens in Terschuur voor Obalia-L !

Kampioen! Heeft u de foto’s en video’s van de veulens al bekeken? Bekijk Obalia L (Conthargos x Zavall VDL) dan nog maar eens goed! Zij werd vandaag uitgeroepen tot kampioene van de springgefokte veulens op de Paardenfokdag Veluwe & Vallei in Terschuur én kreeg een uitnodiging voor de NVK! Felicitaties aan de fokker H.Dissel. Voor meer […]

Uw veulen(s) aanmelden nog mogelijk t/m vrijdag 28 juni!

LET OP ! Veulens aanmelden voor Veulenveiling Dronten is nog mogelijk t/m komende vrijdag, 28 juni. Heeft u dat goed bewegende veulen met uitstraling en een interessante afstamming? Wij komen graag bij u thuis om uw veulen(s) te bekijken! 🤓Aanmelden kan dus nog t/m vrijdag door het inschrijfformulier op deze website in te vullen:https://www.veilingdronten.nl/…/v…/aanmelding-veulenveiling/

Lewis goedgekeurd bij het KWPN!

Lewis goedgekeurd bij het KWPN! Met mooie cijfers en een goed rapport is de hengst Lewis (Grand Galaxy Win x Uphill) afgelopen zaterdag ingeschreven bij het KWPN.Lewis is gefokt door R.van Woudenbergh en verkocht op Veulenveiling Dronten aan de huidige eigenaar J.J. Schalekamp, beide van harte gefeliciteerd!  Opmerking: deze foto is gemaakt tijdens de aanlevering […]

Veulenveiling Dronten 2019: opgave thuis selectie

THUIS SELECTIE VEULENS!🌟De geslaagde, 42e editie van Sportpaardenveiling Dronten is net achter de rug en de selectiecommissie is alweer druk op pad voor de Veulenveiling van vrijdag 6 september 2019 in Ermelo!Ook dit jaar is Veiling Dronten weer op zoek naar veulens met extra beweging, uitstraling en goede afstamming. Heeft u die ene toekomstige topper […]

Fantastische editie Sportpaardenveiling Dronten!

Veiling Dronten blikt terug op een fantastische 42e editie van de Sportpaardenveiling. Er werden dit jaar een groot aantal veranderingen doorgevoerd, zoals voorzitter Coen van Zanten aangaf in zijn openingswoord: “verandering is niet altijd verbetering, maar wij zijn er van overtuigd dat dat in dit geval wel zo is”. En dat was zeker waar! Een […]

Veilingvolgorde bekend!

Onderstaand de veilingvolgorde welke zal worden gehanteerd vanavond tijdens de veiling. Let op de paarden worden dus niet op catalogusvolgorde geveild! De eerste twee te veilen paarden worden twee maal ter veiling aangeboden; één keer voor en één keer na de pauze. De definitieve toeslag vindt plaats op basis van het hoogste bod uit de […]

Volg Veiling Dronten LIVE

Alles is gereed, de paarden zijn er klaar voor en wij kunnen niet wachten om de collectie aan u te presenteren. Zien wij u vanmiddag om 15:00 uur tijdens de presentatie? Vanaf 13:30 uur als opening een mooi showblok van De Flevoruiters! De gehele veiling volg je tevens LIVE via Clipmyhorse!