Artikelen door Veiling Dronten

Collectie sportpaarden 2019 online!

Vanaf vandaag is de collectie van 26 fijne spring- en dressuurpaarden, inclusief foto- en videomateriaal, te bekijken op onze website. Voor de gehele collectie klik hier. De paarden onder het zadel staan gestald – en worden getraind – op de prachtige locatie van Stal Bakker-Frederiks en zijn hier ook, tot en met vrijdag 3 mei, […]

Landru (Baltic VDL x Indoctro) Kampioen hengstenkeuring Letland!

Landru (Baltic VDL x Indoctro), gefokt door G. de Wit uit Dronten, heeft de hengstenkeuring in Letland gewonnen! Landru werd als veulen in Nederland al uitgeroepen tot kampioen van de springgerichte veulens van de Centrale keuring in Flevoland. Hij werd verkocht op Veiling Dronten aan de huidige eigenaar S. Petraitis.De cijfers waren uitstekend: met een […]

100 % score voor ‘Veiling Dronten’ hengsten in Den Bosch!

De afgelopen dagen stonden in het teken van de KWPN-hengstenkeuring in Den Bosch. Veiling Dronten blikt terug op een aantal zeer geslaagde dagen met veel gezelligheid, koffie, drukte in de stand en aanmeldingen voor de veilingen! En het allermooiste, aanwijzing voor het verrichtingsonderzoek van ‘Veiling Dronten’ hengsten Livingstone, Laidback Luke WM en Look a like […]

KWPN Hengstenkeuring 2019

Veiling Dronten nodigt u van harte uit voor een bezoek aan onze stand op de KWPN hengstenkeuring op 30 januari t/m 2 februari 2019. Graag hopen wij u dan te verwelkomen, en onder het genot van een kopje koffie of thee even bij te praten. Tevens is het mogelijk om hier uw paard aan te melden voor […]

Aanmelden Sportpaardenveiling 2019 nu mogelijk

Het is zover! U kunt uw paard vanaf nu aanmelden voor Sportpaardenveiling Dronten 2019. Deze zal gehouden worden op dinsdag 7 mei 2019. De commissie is op zoek naar fijne sportpaarden van 3 tot en met 6 jaar. De paarden dienen, naast een correct en aansprekend exterieur, te beschikken over zeer goede bewegingen en/of springtechnieken. […]

La Vie Est Belle goedgekeurd bij het AES

In 2016 werd het hengstveulen La Vie Est Belle (Eldorado van de Zeshoek TN x Verdi TN) van fokker A.J.Dijkstra verkocht via Veiling Dronten. Dit veulen is uitgegroeid tot een prachtige hengst en nu goedgekeurd bij het AES! La Vie Est Belle werd op de keuring voorgesteld door dhr. Gradussen uit Echt. Een super resultaat, […]

Twee overwinningen én een tweede plaats voor Corioca de Riverland tijdens Jumping de Achterhoek!

Tijdens Jumping de Achterhoek waren er maar liefst twee overwinningen voor Tani Joosten met haar merrie Corioca de Riverland (Epsom Gesmeray x For Pleasure) in de 1* Small Tour 1.20m! Tani en Corioca de Riverland wonnen de openingsrubriek op woensdag en mochten donderdags ook weer het oranje lint in ontvangst nemen, super!  Daarbij mochten ze vandaag ook nog […]

Goede start WK jonge springpaarden Lanaken

Deze week vindt in Lanaken het WK voor jonge springpaarden plaats. En ook oud veilingproducten uit ‘Dronten’ lopen mee deze week; maar liefst drie veilingpaarden komen aan start. Bij de 6-jarigen komen Carioca de Riverland (v. Epsom Gesmeray) en Have Fun (v. Zambesi) aan start. I’m Special Gold B (v. I’m Special de Muze) gaat […]

Sfeervolle 27e editie Veulenveiling Dronten

Gisteren vond in het KWPN-centrum te Ermelo de 27e editie van Veulenveiling Dronten plaats. Dit was het eerste jaar dat veilingmeester Johan Wilmink de veulens mocht afslaan en dat leverde hem een spectaculaire verrassing op! De veiling begon namelijk met een prachtige show, waarbij de monsterknechten het tegen elkaar opnamen. Wie houdt het meeste bier […]