In 2016 werd het hengstveulen La Vie Est Belle (Eldorado van de Zeshoek TN x Verdi TN) van fokker A.J.Dijkstra verkocht via Veiling Dronten. Dit veulen is uitgegroeid tot een prachtige hengst en nu goedgekeurd bij het AES!

La Vie Est Belle werd op de keuring voorgesteld door dhr. Gradussen uit Echt.
Een super resultaat, fokker & eigenaren, van harte gefeliciteerd!

Menu